Hakkımızda

Eczacılar Sigorta 1996 yılında İstanbul' da kurulmuştur. 2008 yılında faaliyetine Bursa' da devam eden Eczacılar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.' ni 08.04.2009 tarihinde Bursa Eczacılar Kooperatifi devralmıştır.

Eczacılar Sigorta' nın temel amacı, Bursa Eczacılar Kooperatifi ortağı Eczacılar, Türkiye Eczacıları ve ülke çapında tüm bireylere sigortanın tüm alanlarında en doğru ve kaliteli hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz;
Türkiye eczacılarımızın mesleki örgütsel gücünün avantajını, sigorta alanında da tüm risklerinin güvence altına alınarak, kendilerine dönüşümünün sağlanmasıdır. Ülke çapında tüm birey, kurum ve kuruluşlara sigortacılığın tüm alanlarında kaliteli ve güvenilir danışmanlık hizmetinin sunulmasıdır.

Misyonumuz;
Danışmanlık hizmetini sunmuş olduğumuz tüm eczacılar, bireyler, kurum ve kuruluşların sigorta alanlarında risklerinin doğru analiz edilmesi, zamanında güvence altına alınması, her yıl dönümünde güncel değer ve değişikliklerle yenilenmesi, meslek, kişi, kurum ve kuruluşa özel tasarlanmış sigorta poliçelerinin düzenlenmesi, haklarının korunması, hasar ve takibinde de kısa sürede sigortalanan değerden kesintisiz ödemelerin zamanında alınmasının sağlanmasıdır.

Temel İlkelerimiz;

  • Güvenilir olmak
  • Donanımlı olmak
  • Ulaşılabilir olmak
  • Çözüm odaklı olmak
  • Danışman olmak