Sağlığınıza Özel TEKLİF İSTE

Sağlık sorunu yaşayan bireyler tedavilerinde ve anne olmaya aday kişiler bebeklerini dünyaya getirirken doktorunu, hemşiresini, hastanesini seçme özgürlüğüne sahip olmalıdır. Farma sigorta olarak kişilerin sağlık hizmeti beklentilerini doğru analiz ederek ve bütçelerine uygun geniş teminat içerikli ürünler sunarak insani hakkı olan sağlık hizmetinden en yüksek düzeyde yarar elde etmesini sağlıyoruz.

17 yıldır eczacılarımız için sürdürdüğümüz Farma grup sağlık sigortamız; Türkiye genelinde özel hastane ayrımı yapmaksızın, ayakta ve yatarak tedavi, limitsiz ve bekleme süreleri olmayan geniş teminatlarla devam eden sağlık sigortasında, tüm sağlık probleminlerinde istisna uygulanmadan ÖBY(Ömür Boyu Yenileme Hakkı) elde eden eczacılarımıza ömrünün sonuna kadar özel sağlık güvencesi sağlamış oluyoruz.

Hiçbir sigorta şirketinin sigortalamadığı kanser riskinin grubumuzda sigortalı olması, grubumuzda bulunan 48 kanser hastamızın en iyi düzeyde tedavilerinin sağlanması, bu grubun oluşum amacına ulaştığının bir göstergesidir.